NANOPLASTIA WŁOSÓW SOSNOWIEC


Nanoplastia włosów Sosnowiec, Śląsk - prostowanie włosów

Bestsellerowy zabieg na świecie !!

Nanoplastia jest ORGANICZNYM zabiegiem w 100% prostującym nawet oporne włosy. W składzie znajduje się kolagen, olej arganowy, masło shea, aminokwasy, keratyna, witaminy i proteiny.

Radzi sobie nawet z grubymi i kręconymi włosami, dla których do tej pory nie było alternatywny, a PROSTOWANIE KERATYNOWE jedynie ograniczało puszenie i wygładzało, ale nie dawało efektu całkowicie prostych włosów.

NANOPLASTIA działa na poziomie cząsteczkowym, wnika w strukturę włosa, rekonstruuje, zmienia jego układ, wygładza i prostuje. To odżywanie wewnątrzkomórkowe na poziomie nanotechnologii. Świetny sposób na nieinwazyjne rozjaśnianie włosów. Efekt jest widoczny od razu, ponieważ zabieg kończymy myciem. Od razu widać efekt, włosy są proste, miękkie, błyszczące i nie są obciążone.
Nie wytwarza drażniącego zapachu.

Nanoplastia ma na celu:

-wyprostować włosy
-zapobiec ich puszeniu
-zregenerować je i odbudować
-sprawić, że będą miękkie i podatne
-nie będą reagowały na zmiany pogody w tym wilgoć i deszcz
-Zabieg wykonywany jest zarówno na włosach ciemnych, jak i rozjaśnianych.

Zabieg trwa: ok. 4 do 6 godzin-w zależności od długości i gęstości włosów. Trwałość: efekty utrzymują się 4-6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa, pielęgnacji po zabiegu, częstotliwości mycia i farbowania oraz wykonywania innych zabiegów. Kąpiele w morzu, basenie (sole i chlor) wysuszają włosy.

Rozjaśnianie wykonujemy 14 dni przed, a farbowanie 5 dni po. Nanoplastia może rozjaśnić włosy nawet o 3 tony i jest świetną alternatywą dla dekoloryzacji i rozjaśniacza. Dotyczy to włosów wcześniej farbowanych na ciemne kolory, naturalny kolor się nie rozjaśni – głównie nabierze blasku.

Przeciwskazania do zabiegu: bardzo suche i mocno zniszczone włosy

 

Nanoplastia włosów Sosnowiec, Śląsk