OFERTA

Głównym założeniem zabiegu nanoplastii jest wyprostowanie nawet bardzo kręconych, opornych włosów z którymi keratyna też sobie nie poradziła. To kuracja prostująca włosy bez drażniących oparów na bazie kwasów owocowych. Włosy po zabiegu wyglądają zdrowo, są gładkie i lśniące niczym tafla.

Więcej

Odżywienie, regeneracja, uzupełnienie naturalnego budulca włosów - keratyny. Nadaje się do wygładzania kręconych, spuszonych i niesfornych włosów. Wyprost jako skutek uboczny zabiegu, nie jako główny cel.

 

Więcej

Zabieg pielęgnacyjny, który przywraca włosom elastyczność, połysk i miękkość. Dyscyplinuje włosy i nadaje im dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i oksydacyjnymi. Odbudowuje włókna włosów. Zabieg nie obciąża włosów, jest idealny dla włosów zniszczonych i rozjaśnianych.

Więcej

Zabieg pielęgnacyjny polegający na uzupełnianiu włosa w cenne składniki, które zanikają każdego dnia sprawiając, że włosy tracą elastyczność, połysk i są podatne na uszkodzenia. W efekcie włosy są na nowo miękkie, gładkie i odzyskują swój blask.

Więcej

TCC Carecut uszczelnia końce włosów zabezpieczając przed zniszczeniami. Nie da się niczym lepszym ich podciąć.

Więcej

 Nowoczesna metoda  podcinania zniszczonych, odstających i połamanych końcówek bez utraty długości.

Więcej