SKLEP

Kosmetyki po Keratynowym Prostowaniu i Nanoplastii, profesjonalna pielęgnacja domowa, akcesoria

Kosmetyki po Keratynowym Prostowaniu i Nanoplastii

to bardzo ważny element pielęgnacji po zabiegach. Należy pamiętać, że wykonując zabieg to jedynie połowa sukcesu. Aby cieszyć się długotrwałymi efektami należy używać odpowiedniej pielęgnacji. Producent danych produktów zabiegowych tworzy także pielęgnację pozabiegową. Kosmetyki po keratynowym prostowaniu i nanoplastii albo botoksie są tworzone tak, by włosy po danym zabiegu były takie jak powinny. Producenci wiedzą co powinno być zawarte w składzie danego kosmetyku:
– w jakich proporcjach,
– jak powinny być skoncentrowane
– jakie pH powinny zawierać
– co powinno być zawarte w składzie aby efekt był jak najdłuższy

Po zabiegu nanoplastii należy więc używać kosmetyków dedykowanych, najlepiej tych, które zaleca producent danej marki. Jest to bardzo istotne. Kosmetyki do stosowania po zabiegu nanoplastii, nie są tymi samymi jakie stosujemy po zabiegach keratynowych. Nie chodzi tutaj jedynie o różne sole, które mogłyby wypłukać z włosów keratynę, ale o nadanie włosom odpowiedniego pH. Nanoplastia działa od wewnątrz włosa a nie obkleja go. Kosmetyki są dostępne na miejscu w salonie lub można zamówić odpowiednią dedykowaną pielęgnację na stronie. MUST HAVE to bezwzględnie także odżywka pozabiegowa. Po myciu należy nadać włosom odpowiednie pH, ponieważ jedynie określone środowisko sprawi, że będziemy cieszyć się efektem zabiegu przez długi czas.

W ofercie szampony po nanoplastii, odżywki po nanoplstii, szampony po keratynowym prostowaniu, odżywki po keratynowym prostowaniu, maski pozabiegowe, olejki do zabezpieczania, inne wysokogatunkowe kosmetyki, akcesoria, szczotki.

W sklepie znajdziesz wysokogatunkowe i najbardziej sprawdzające się po zabiegach nanoplastii, keratyny i botoksu kosmetyki na rynku m.in.

AGAVE, COCOCHOCO, DIAMOND, FELPS, HAIRSHINE, INOAR, QIQI, SWEET, AMAZON KERATIN, TRESSICO