POLEROWANIE WŁOSÓW


Polerowanie włosów Sosnowiec, Śląsk

Polerowanie włosów to świetna metoda na rozdwojone końcówki, ma za zadanie poprawić ich kondycję. Dzięki czemu przywraca włosom zdrowy wygląd na długi czas. W tym celu używam specjalnego urządzenia, nazwanego Split Ender Pro 2 . Polerowanie włosów powinno przeprowadzać się zawsze, kiedy tylko zobaczymy, że włosy zaczynają się rozdwajać. Im szybciej, tym lepiej. Tą metodą jestem w stanie podciąć włosy o ok. 0,3 cm - 0,6 cm. Jeśli będziesz zwlekać i pozwolisz, żeby włosy bardziej się rozdwoiły, możesz się rozczarować efektem.

Polerowanie to odnawianie włosów pasmo po paśmie. Dlatego zabieg ten polecam, jeśli masz zniszczone końcówki na całej długości włosów. Ale nie tylko. Polerowanie to również świetna kuracja dla kosmyków spalonych od prostownicy czy lokówki. Jeśli zapuszczasz włosy i zależy Ci, aby nie podcinać końcówek za często, także możesz skorzystać ze Split Endera. Za jego pomocą pozbędziesz się jedynie zniszczonych końcówek, ale nie stracisz na długości czy objętości.

Najpierw dzielimy włosy na cienkie pasma. A następnie po każdym z nich, przesuwamy maszynkę od nasady po końce. Zdrowe włosy idealnie będą przylegały do nasadki. A zniszczone, rozdwojone będą od niej odstawać, skręcać się i wyginać. I to właśnie te końce zostaną ścięte przez maszynkę.

Ta nowoczesna metoda podcinania włosów znacznie poprawia ich wygląd. Efekt ten zauważalny jest wręcz od razu. Bez utraty objętości i długości. Włosy stają się miękkie, łatwiejsze do ułożenia i bardziej lśniące. Polerowanie usuwa do 90% uszkodzonych końcówek i jednocześnie zapobiega rozpadowi włosów. Musisz jednak wiedzieć, że polerowanie „nie leczy” włosów z problemu, lecz tylko poprawia ich wygląd na pewien czas. Jeśli chcesz zapobiegać rozdwajaniu się końcówek zadbaj o dietę, prawidłową pielęgnację i oczywiście o skórę głowy. To co dzieje się z Twoimi włosami w dużej mierze zależne jest od stanu organizmu. Włos wyrasta z mieszka zahaczonego w skórze głowy. To właśnie o nią powinnaś zadbać w pierwszej kolejności.

Polerowanie włosów to innowacyjny zabieg, dzięki któremu Twoje włosy będą wyglądały zdrowo i pięknie.