O mnie

Jestem Ewelina . Od 2019 roku prostuje Wasze włosy. Na początku wykonywałam także zabiegi keratynowe (stąd nazwa Eve Keratin) jednak szybko zapragnęłam skupić się na samych zabiegach nanoplastii i do tego dążyłam. Precyzja, cierpliwość i dokładność przy zabiegu jakiej trzeba się oddać sprawia że lubię to robić. Po latach jestem w stanie śmiało stwierdzić, że prostowanie jest takim moim małym sposobem na medytację. Czuje się wtedy jak w transie. Licząc przeciągnięcia prostownicy często słucham audiobooków czy mantr więc mimo tego, że zabieg chwilę trwa mnie sprawia to przyjemność. Uwielbiam kiedy klientki wracają po pół roku, roku a nawet po dwóch latach a ja w dalszym ciągu widzę na włosach efekty mojej pracy. Bardzo motywuje mnie także, kiedy słyszę od Was, że ten zabieg tak bardzo ułatwia Wam codzienność, że nie wyobrażacie sobie już tego nie robić i opowiadacie o zaletach. Chciałabym wtedy nagrać Wasz entuzjazm i zrobić z tego piękny spot reklamowy 😉

wykonywałam też inne zabiegi botoks, bioplastię, keratynę itd jednak z uwagi na to, że pracuję sama nie jestem w stanie wykonywać wszystkich zabiegów.  Ogranicza mnie czas a nie lubię gonitwy i wyścigu z godzinami. Zapragnęłam więc skupić się na jednym, jeszcze bardziej zawęzić dziedzinę i być w tym naprawdę dobra. Tak się czuję. Wiem co robię, czuję się pewnie i nie ma włosów z którymi nie wiedziałabym co mam zrobić.  Nieskromnie: wiem, że jestem dobra specjalistką w dziedzinie nanoplastii. Poczułam jednak, że chcę trochę odejść już od prostownicy, jest to trochę zamknietą dziedzina i nie da się tutaj nic więcej nauczyć. Ja czuję że muszę się rozwijać i dążyć do czegoś, stawać się lepszą.

Moja dusza zapragnęła wrócić do tego czego podjęła się już lata temu. Ukończyłam szkolenie z makijażu permanentnego jednak pracy po nim nie zaczęłam. Cały czas żałowałam braku konsekwencji w związku z czym postanowiłam, że wrócę do tego  i po serii szkoleń z makijażu permanentnego i niezliczonych godzinach ćwiczeń mam to 🙂 osiągnęłam swój cel. Teraz mogę wykonywać dla Was nie tylko permanentnie proste włosy , ale także makijaż permanentny.  Jest to coś co sprawia mi ogromną satysfakcję i daje spełnienie. Jestem z siebie dumna że nie porzuciłam moich marzeń by to robić i być także w tym coraz lepsza.

Nigdy nie wiedziałam co chce robić w życiu. Mam licencjata, magistra , 4 tytuły technika, różne szkolenia z branży i dziedzin przez które przechodziłam szukając siebie.

Pracując na etacie czułam się nieszczęśliwa, stłamszona i czegoś mi brakowało. Teraz jestem pewna że robię to co sprawia mi radość i robię to w taki sposób i w takim czasie jaki chce.

Codziennie się rozwijam i uczę się czegoś nowego. Nie wiem gdzie poniesie mnie życie dalej. Na dzień dzisiejszy czuję że jestem w dobrym miejscu. Czuję się szczęśliwa a moje dzieci są tego piękną podstawą. Moje dzieci to moja pasja, poezja życia i codzienności. Kocham patrzeć jak się rozwijają, zmieniają, dojrzewają.. jestem dumna, że mogę być ich mamą, ich nauczycielką, pokazywać im życie.

Nic nie jest łatwe ale uwielbiam to dążenie do szczęścia, tą drogę którą sama tworzę każdego dnia. To dążenie i jego trudy dają piękne owoce i satysfakcję.

Dziękuję za cudowne klientki które stają na mojej drodze, każda jest wyjątkowa. Czuję się obdarowana i wiem, że to właśnie one miały być moimi klientkami.

Dziękuję za każdy dzień mojej pracy bardzo ją lubię i sprawia mi satysfakcję. Czuję wdzięczność za wszystko.

Dziękuję Eve

O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *