NANOPLASTIA WŁOSÓW SOSNOWIEC


Nanoplastia włosów Sosnowiec, Śląsk - prostowanie włosów

Nanoplastia jest organicznym zabiegiem w 100% prostującym nawet oporne włosy. W składzie znajduje się kolagen, olej arganowy, masło shea, aminokwasy, keratyna, witaminy i proteiny.

Radzi sobie nawet z grubymi i kręconymi włosami, dla których do tej pory nie było alternatywny, a prostowanie keratynowe jedynie ograniczało puszenie i wygładzało, ale nie dawało efektu całkowicie prostych włosów.

NANOPLASTIA działa na poziomie cząsteczkowym, wnika w strukturę włosa, rekonstruuje, zmienia jego układ, wygładza i prostuje. To odżywanie wewnątrzkomórkowe na poziomie nanotechnologii. Efekt jest widoczny od razu, ponieważ zabieg kończymy myciem. Od razu widać efekt, włosy są proste, miękkie, błyszczące. W związku z tym, że produkt zmywamy z włosów na miejscu po zabiegu można już spinać włosy.

W związku z tym, że nanoplastia działa wewnątrz włosa nie obciąża ich a efektem są naturalnie proste włosy. Zabieg keratynowy uzupełnia ubytki we włosie i działa na zewnątrz dlatego włosy są bardziej dociążone.
Nie wytwarza drażniącego zapachu.

Nanoplastia ma na celu:

-wyprostować włosy
-zapobiec ich puszeniu
-zregenerować je i odbudować
-sprawić, że będą miękkie i podatne
-nie będą reagowały na zmiany pogody w tym wilgoć i deszcz
Zabieg wykonywany jest zarówno na włosach naturalnych, farbowanych na ciemne oraz blondy jednak ZAWSZE podstawą do wykonania nanoplastii jest test włosa. Musi być zdrowy, nie kruszyć się, nie ciągnąć i nie być przesuszony, wytrawiony przez rozjaśniacz. Jeśli włosy potrzebują odbudowy wybierz botoks lub keratynę, ponieważ nanoplastia w takim wypadku nie da zadowalających efektów a może tylko dodatkowo przesuszyć włosy. Nanoplastia działa wewnątrz włosa, zmieniając układ mostków w środku, jeśli te mostki są pozrywane to nanoplastia nie ma jak zadziałać.

Zabieg trwa: ok. 4 do 6 godzin-w zależności od długości i gęstości włosów.

Trwałość: efekty utrzymują się naprawdę długo 4-12 miesięcy. Jednak ważne jest by w przypadku mocno kręconych włosów przemyśleć dobrze decyzję o prostowaniu ponieważ skręt na długości włosa poddanej zabiegowi raczej nie wróci. Włosy najczęściej są już proste do ścięcia, a widoczny jest po czasie odrost, bo naturalną rzeczą jest, że włos rośnie.

 

Rozjaśnianie wykonujemy 14 dni przed, a farbowanie 5 dni po. Nanoplastia może rozjaśnić włosy nawet o 3 tony i jest świetną alternatywą dla dekoloryzacji i rozjaśniacza. Dotyczy to włosów wcześniej farbowanych na ciemne kolory, naturalny kolor się nie rozjaśni – głównie nabierze blasku a delikatnie jaśniejszy odcień wypłucze się z resztkami produktu w pierwszych myciach.

Zalecenia po zabiegu: Pielęgnacja dedykowana po zabiegu nanoplaatii - do zakupu na miejscu bądź kosmetyki bez siarczanów. Włosy najlepiej suszyć, ponieważ nanoplastia jest termoaktywna i wtedy na pewno będą wyglądały najlepiej, jednak nie jest to wymóg - dużo zależy od włosa. Po wysuszeniu z wolnej ręki są proste bez wyciągania na szczotce.

Mimo, że w trakcie zabiegu nie ma drażniących oparów jak w przypadku keratynowego prostowania nie wykonuję zabiegu kobietom w ciąży.

Cena zabiegu jest uzależniona od długości oraz gęstości włosów. Należy wziąć pod uwagę skręt włosów, bo po wyprostowaniu są dłuższe.

Nie zajmuję się strzyżeniem włosów, jednak posiadam gorące nożyczki, które pięknie uszczelniają i zawsze chętnie wyrównam, podetnę włosy z długości, bo po wyprostowaniu często widoczne są wszystkie nierówności.

 

Do zabiegu nanoplastii nie ma potrzeby myć włosów szamponem oczyszczającym by rozchylać łuskę włosa, jak w przypadku zabiegu keratynowego, w związku z czym najlepiej przyjść z włosami umytymi samym szamponem bez nakładania odżywki, olejków itp (może być dzień wcześniej).

 

Nanoplastia włosów Sosnowiec, Śląsk