KERATYNA AMAZON KERATIN


Amazon Keratin Sosnowiec, Śląsk - Keratynowe Prostowanie

Jeśli masz już dosyć niesfornych i puszących się włosów i chcesz odzyskać kontrolę nad ich wyglądem to rozwiązanie dla Ciebie – Keratyna do włosów Amazon Keratin.
To innowacyjna metoda wygładzania włosów wykonywana w salonach fryzjerskich. Zabieg polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa. Cała gama produktów Amazon Keratin powstała w oparciu o najnowsze technologie.

Terapie keratynowe Amazon Keratin mają na celu:
• Wygładzenie włosów
• Przywrócenie ich zdrowego wyglądu
• Nadanie blasku
• Odbudowę struktury włosa
• Zapobieganie elektryzowaniu się włosów
• Wyprostowanie
• Ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Keratyna WINOGRONOWA – To najsilniej działająca keratyna, a efekt jej działania utrzymuje się aż do 6 miesięcy. Jest najbardziej uniwersalna. Można używać go do każdego rodzaju włosów ale najbardziej efektywny jest przy zastosowaniu na włosach kręconych. Używany jest również do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Po zastosowaniu tego produktu włosy są miękkie, gładkie i łatwe do ułożenia. Rezultat jest widoczny do 6 miesięcy. Przywraca zdrową kondycję włosów, naprawia włosy uszkodzone czynnikami chemicznymi, pozostawia błyszczące i gładkie włosy.

Keratyna KOKOSOWA - Keratyna kokosowa to produkt używany w celu maksymalnego wyprostowania oraz nawilżenia włosów. Jeszcze silniejszy wyprost niż winogronowa jednak nie każdy włos ją lubi i nie daje takiego połysku. Seria kokosowa jest używana do naprawy włosów uszkodzonych zabiegami chemicznymi i czynnikami środowiskowymi. Głównym składnikiem jest olej kokosowy który wnika w głąb łodygi włosa , odżywia je i dostarcza niezbędnych składników mineralnych, takich jak potas, cynk czy magnez. Dzięki zastosowaniu tego produktu włosy są proste, miękkie i łatwe do ułożenia.

Keratyna CZEKOLADOWA – Jest to produkt rekonstrukcyjny i odżywczy przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Prostuje cienkie włosy, natomiast w przypadku grubych i mocno kręconych pozostawia naturalne fale. Po zastosowaniu tego preparatu włosy nie puszą się i nie są mocno kręcone. Odbudowuje włókno włosa i przywraca zdrowy wygląd. Rezultat widoczny do 3 miesięcy.

BOTOX KERATYNA - Zawiera opatentowaną kombinację keratyny, białka pszenicy, aloesu i kolagenu. Podobnie jak Keratyna winogronowa, jest to zabieg prostujący. Keratyna winogronowa lepiej sprawdza się na włosach grubych natomiast BOTOX przy zastosowaniu na cienkich włosach sprawi, że staną się one grubsze. Idealny dla blondynek

Amazon Keratin Sosnowiec, Śląsk